Přihlášení

 

Vytvořit nový účet

Registrovaní uživatelé se přihlásit na akce pořádané v rámci projektu, mohou prohlížet a stahovat dokumenty.

Lesnické stavby II

Nejste přihlášeni – omezené prohlížení bez možnosti registrace na akci.

Pro kompletní zobrazení této akce se musíte přihlásit.
Pokud ještě nemáte svůj účet, pro jeho vytvoření klikněte zde.
Datum
13.12.2017 – 15.12.2017,  08:00 – 16:00
Místo konání
Lesnická a dřevařská fakulta MENDELU
Zemědělská 3, 613 00 Brno
Kategorie
Kurz Silva practise
Popis
LDF MENDELU si Vás dovoluje pozvat na kurz Dendrologie II pro učitele středních lesnických škol v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Cílem kurzu je seznámit účastníky s novinkami v oboru a s aktuálními tématy výzkumu. Termín kurzu byl stanoven na 13. - 15. prosince 2017.

1. den - Výuka na učebně
2. den - Exkurze na ŠLP ML Křtiny
3. den - Výuka na učebně

Účast na kurzu je zpoplatněna, účastnický poplatek bude činit přibližně 8 000 Kč, je v něm zahrnuto kurzovné, studijní materiály, účast na společném lovu, ubytování a strava. Kurz bude uspořádán pouze při naplnění minimální kapacity 10 účastníků.

KURZ BYL ZRUŠEN Z DŮVODU NÍZKÉ ÚČASTI.

Po registraci Vám bude zaslán email s upřesňujícími údaji.

Kurz je zaměřen na současný stav oboru lesnických staveb a náplň výuky předmětů, které garantuje Ústav inženýrských staveb, tvorby a ochrany krajiny v rámci výuky v lesnických a krajinářských studijních programech Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně. 
Kurz je koncipován do teoretického a praktického bloku. V dvoudenním teoretickém bloku budou prezentována současná hlediska oborů zpřístupňování lesa, úpravy vodních toků a hrazení bystřin a funkcí lesa v životním prostředí. Součásti kurzu je i jednodenní exkurze s praktickými ukázkami realizací lesnických staveb na Školním lesním podniku „Masarykův les“ Křtiny, které slouží jako demonstrační objekty pro výuku studentů.